Náš příbeh | BE-VIRO - Men's Only - Pánská kosmetika

Náš příbeh


ZALOŽENO


V roce 2016

ZAKLADATEL


Patrik Hamšík


Začalo to již před několika lety, kdy jsme založili projekt PH – Bylinná kosmetika, který je zaměřen na výrobu přírodní a léčivé kosmetiky pro praktické využití na bolavé klouby nebo ekzémy. Tento projekt je situován na pomoc lidem se zdravotními komplikacemi nebo bolestmi, kteří se chtějí léčit přírodní cestou. Kosmetika je kombinována s poradenstvím využívajícím tradiční čínskou medicínu, v rámci něhož jsou klientům míchány individuálně připravené bylinné směsi.

Časem nás napadlo, že by bylo vhodné využít naše znalosti a zkušenosti k sestavení první české a zároveň plně přírodní pánské kosmetiky. Se znalostí síly bylin a se znalostí působení přírodních látek, přinášíme kosmetiku, která bude po všech stránkách promyšlena do posledního detailu. Využíváme to nejlepší z moderní vědy a současně 5000 let starých nauk o čínské medicíně. Věříme, že v harmonickém spojení západního a východního přístupu ke zdraví, leží v naší nynější situaci, ta nejlepší možná péče o sebe sama.

Naším osobním názorem je, že se nyní ocitáme v obrození mužnosti. Mnoho žen říká, že muži nejsou to, co bývali, že ztrácí testosteron a stávají se z nich pomalu jakési “ženy”. Myslíte si to také? My rozhodně ne, a proto chceme ženám dokázat, že se mýlí. Vidíme kolem sebe spousty úžasných mužů, ať už otců či chlapců. Snaží se být zodpovědní, milující, autentičtí a zároveň hlubocí. Vidíme muže jdoucí za svým posláním, za svojí vizí. A přesně pro tyto muže je zde značka VIRO. Stojí za nimi, dodává jim sílu a energii, aby zůstali sami sebou i v těžkých situacích, kdy musí dělat velká rozhodnutí.


Chci vědět více